Zmrzlinárna otevřena každý den!
Rezervace
774 700 087

 

Po - Pá:       7:30 - 19:00
So - Ne:      9:00 - 19:00

 

Staroměstské náměstí 87/8
Mladá Boleslav

... škoda nezajít je kavárna
v historickém centru Mladé Boleslavi

v historickém centru Mladé Boleslavi, kousek od hradu. Máme výbornou kávu a skvělou zmrzlinu! Denně pečeme dorty, vaříme snídaně, polévky a malá jídla. Vše co máme v kavárně umíme zabalit i s sebou, včetně snídaní, obědových misek i nápojů.

Těšíme se na Vás!

Máme vzdušný prostor kavárny, velkou slunnou zahrádku přímo na Staroměstském náměstí a hned vedle zmrzlinárnu, kde prodáváme naši vlastní řemeslně vyrobenou zmrzlinu. Dorty peče naše cukrářka v naší výrobně za kavárnou.

Pokud chcete pořídit dárkový poukaz do naší kavárny, můžete i online https://www.skodanezajit.cz/cs/poukazy 

Děkujeme, že k nám chodíte!

Káva

Kávu máme vždy na výběr z několika variant. Na jednom mlýnku je certifikované italské espresso a na druhém čerstvě pražená výběrová arabica... Pražírny střídáme, abyste mohli ochutnávat... Také si u nás můžete dát filtrovanou kávu, máme vždy na výběr různé druhy kávy na filtr, připravujeme V60, aeropress, máme batch brew.

SUROVINY

Vajíčka na snídaně máme od slepic chovaných na podestýlce, na vaření a pečení používáme kvalitní, lokální suroviny, smetanu, máslo... rádi nakupujeme ovoce a zeleninu na pátečním farmářském trhu přímo před kavárnou. Chuť toho, co podáváme je pro nás nejdůležitější. Nabízíme Vám jen to, co nám chutná.

Víno a pivo

Víno do kavárny vybíráme opravdu pečlivě, ta co nabízíme, máme sami moc rádi. Máme plnou vinotéku výborných vín. Hodně prodáváme i láhve a celé krabice vína s sebou. 

 

Pivo v letí sezoně máme z brandýského minipivovaru Čestmír.

Prostředí

Snažíme se o udržitelné životní prostředí, proto si u nás můžete půjčit vratný kelímek na kávu, máme kovová brčka do limonád, snažíme se minimalizovat a třídit odpad kavárny.

knihovna

Máme knihovnu plnou knížek, které si můžete vybrat, půjčit nebo klidně i nechat, když se Vám líbí, a třeba zas přinést jiné, které příjemně překvapí někoho dalšího... v kavárně jsou denně k přečtení i noviny, rozhodli jsme se pro HN, Deník N, Respekt a Boleslavský deník.

Místo na práci

Protože v kavárně rádi pracujeme, nachystali jsme ji tak, abyste taky mohli.. máme wi-fi, u některých stolů zásuvky na dobíjení.. a jsme rádi, že k nám často chodíte i na pracovní schůzky... ta tvůrčí atmosféra nás dobíjí.

Výstavy

 

V prostoru kavárny máme nainstalovanou výstavu obrazů od Kateřiny Šelemberkové s názvem Moje duše. , zastavte se!

kontaktujte nás