Objednávky nad 500 Kč doprava zdarma (rozvoz od pondělí do pátku 8-15 hod.)
Rezervace
774 700 087
Po, Út, Pá: 7:30 - 19:00
St - Čt: 7:30 - 21:00
So - Ne: 9:00 - 19:00
Staroměstské náměstí 87/8
Mladá Boleslav

... škoda nezajít je kavárna
v historickém centru Mladé Boleslavi

Kavárna je plně otevřena, včetně prosluněné zahrádky přímo na náměstí... jo a začali jsme čepovat pivo  z Brandýského mini pivovaru Čestmír! 

Nově také rozvážíme po Mladé Boleslavi a okolí vše, co máme v kavárně.

Vyberte si na https://www.skodanezajit.cz/cs/menu třeba snídani, obložený bagel nebo některou z obědových misek a zavolejte nám, co si dáte,  na 774 700 087. 
Rozvážíme od pondělí do pátku v čase od 8:00 hodin do 15:00 hodin. 

Cena rozvozu po Mladé Boleslavi a blízkém okolí je 50 Kč, krabička 10 Kč. 

A nezapomeňte se zeptat i na dorty, které máme zrovna ve vitríně, rádi Vám je přibalíme;) 

Káva

Kávu máme vždy na výběr z několika variant. Na jednom mlýnku je certifikované italské espresso a na druhém čerstvě pražená výběrová arabica... Pražírny střídáme, abyste mohli ochutnávat... Také si u nás můžete dát filtrovanou kávu, máme vždy na výběr různé druhy kávy na filtr, připravujeme V60, aeropress, máme batch brew.

SUROVINY

Vajíčka na snídaně máme od slepic chovaných na podestýlce, na vaření a pečení používáme kvalitní, lokální suroviny, smetanu, máslo... rádi nakupujeme ovoce a zeleninu na pátečním farmářském trhu přímo před kavárnou. Chuť toho, co podáváme je pro nás nejdůležitější. Nabízíme Vám jen to, co nám chutná.

Víno

Víno do kavárny vybíráme opravdu pečlivě, ta co nabízíme, máme sami moc rádi. Máme plnou vinotéku výborných vín. Hodně prodáváme i láhve a celé krabice vína s sebou.

Prostředí

Snažíme se o udržitelné životní prostředí, proto si u nás můžete půjčit vratný kelímek na kávu, máme kovová brčka do limonád, snažíme se minimalizovat a třídit odpad kavárny.

knihovna

Máme knihovnu plnou knížek, které si můžete vybrat, půjčit nebo klidně i nechat, když se Vám líbí, a třeba zas přinést jiné, které příjemně překvapí někoho dalšího... v kavárně jsou denně k přečtení i noviny, rozhodli jsme se pro HN, Deník N, Respekt a Boleslavský deník.

Místo na práci

Protože v kavárně rádi pracujeme, nachystali jsme ji tak, abyste taky mohli.. máme wi-fi, u některých stolů zásuvky na dobíjení.. a jsme rádi, že k nám často chodíte i na pracovní schůzky... ta tvůrčí atmosféra nás dobíjí.

V kavárně pořádáme akce

Zrovna teď máme nainstalovanou úžasnou výstavu PLAY Ivany Dostálové https://www.facebook.com/events/618240532069712/, kterou jste si kvůli uzavření kavárny nemohli dost užít, a proto ji prodlužujeme!

Pořádáme pravidelné výstavy obrazů, fotek, plakátů, kulturní večery, přednášky, autorská čtení... tématické večeře a večírky... a jsme otevření nápadům... pokud máte chuť u nás v kavárně vystoupit, nebo něco uspořádat... určitě se nám ozvěte... baví nás experimentovat. . .

 

kontaktujte nás