Máme otevřeno! Vše s sebou! Byla by škoda nezajít...
Rezervace
774 700 087

Po - Pá: 7:30 - 19:00
So - Ne: 9:00 - 19:00

Staroměstské náměstí 87/8
Mladá Boleslav

Chcete vzít své kamarády, rodinu nebo kolegy ven?

Chcete vyrazit s kamarády nebo kolegy na příjemnou snídani, udělat poradu v neformálním prostředí nebo uspořádat oslavu?

Máme pro Vás nový inspirativní prostor "...rezerva" hned vedle kavárny, za průjezdem, který je nachystaný pro Vaše zcela soukromé akce, třeba snídaně, malé oslavy nebo neformální porady, workshopy...

Kapacita by byla za běžných okolností 12 - 15 osob, v současné situaci je teda 6... samozřejmostí je úplné soukromí, vše vydenzinfikováno, připraveno jen pro Vás. V prostoru je i vlastní WC.

V ...rezervě je k dispozici wifi, a pokud budete chtít, tak připravíme i flipchart a 55'' obrazovku na kterou můžete promítat:)...rezerva je plně ozvučena, můžete si vybrat buď naši hudbu z kavárny nebo hrát vlastní hudbu.

Občerstvení Vám nachystáme dopředu podle Vašeho přání a doručíme/připravíme v pronajatém prostoru. Cokoli dalšího pak můžete snadno dostat v našem výdejním okénku kavárny.

...nebo byste raději jídlo, zákusky a nápoje s sebou do vlastních prostor? Rádi připravíme catering na Vaši událost k vyzvednutí nebo i dovezeme.

Napište nám prosím Vaši představu a určitě se domluvíme:)

Napište nám Vaši představu
nebo rovnou zavolejte!
Catering 725 828 998

kontaktní formulář