Zmrzlinárna otevřena každý den!
Rezervace
774 700 087

 

Po - Pá:       7:30 - 19:00
So - Ne:      9:00 - 19:00

 

Staroměstské náměstí 87/8
Mladá Boleslav

... škoda nezajít je kavárna
v historickém centru Mladé Boleslavi

 

Máme OTEVŘENO v režimu výdejního okénka a zároveň prodejny vína, potravin a zrnkové kávy a všeho, co na domácí přípravu kávy potřebujete:)

Pečeme i celé dorty na objednávku! 

Zároveň připravujeme nový, zcela oddělený prostor "...rezerva" hned vedle kavárny, za průjezdem, který plánujeme samostatně pronajímat pro Vaše soukromé akce, mini firemní porady venku, malé oslavy. 

 

Káva

Kávu máme vždy na výběr z několika variant. Na jednom mlýnku je certifikované italské espresso a na druhém čerstvě pražená výběrová arabica... Pražírny střídáme, abyste mohli ochutnávat... Také si u nás můžete dát filtrovanou kávu, máme vždy na výběr různé druhy kávy na filtr, připravujeme V60, aeropress, máme batch brew.

SUROVINY

Vajíčka na snídaně máme od slepic chovaných na podestýlce, na vaření a pečení používáme kvalitní, lokální suroviny, smetanu, máslo... rádi nakupujeme ovoce a zeleninu na pátečním farmářském trhu přímo před kavárnou. Chuť toho, co podáváme je pro nás nejdůležitější. Nabízíme Vám jen to, co nám chutná.

Víno a pivo

Víno do kavárny vybíráme opravdu pečlivě, ta co nabízíme, máme sami moc rádi. Máme plnou vinotéku výborných vín. Hodně prodáváme i láhve a celé krabice vína s sebou. 

 

Pivo v letí sezoně máme z brandýského minipivovaru Čestmír.

Prostředí

Snažíme se o udržitelné životní prostředí, proto si u nás můžete půjčit vratný kelímek na kávu, máme kovová brčka do limonád, snažíme se minimalizovat a třídit odpad kavárny.

knihovna

Máme knihovnu plnou knížek, které si můžete vybrat, půjčit nebo klidně i nechat, když se Vám líbí, a třeba zas přinést jiné, které příjemně překvapí někoho dalšího... v kavárně jsou denně k přečtení i noviny, rozhodli jsme se pro HN, Deník N, Respekt a Boleslavský deník.

Místo na práci

Protože v kavárně rádi pracujeme, nachystali jsme ji tak, abyste taky mohli.. máme wi-fi, u některých stolů zásuvky na dobíjení.. a jsme rádi, že k nám často chodíte i na pracovní schůzky... ta tvůrčí atmosféra nás dobíjí.

Výstavy

UŽ jen do pátku máme nainstalovanou úžasnou výstavu PLAY Ivany Dostálové https://www.facebook.com/events/618240532069712/, přijďte se ještě mrknout!

...a v pátek večer budeme věšet novou výstavu maleb brněnského autora Jarka Zdeňka.

Pořádáme pravidelné výstavy obrazů, fotek, plakátů, kulturní večery, přednášky, autorská čtení... tématické večeře a večírky... a jsme otevření nápadům... pokud máte chuť u nás v kavárně vystoupit, nebo něco uspořádat... určitě se nám ozvěte... baví nás experimentovat. . .

 

kontaktujte nás