Zmrzlinárna otevřena každý den!
Rezervace
774 700 087

 

Po - Pá:       7:30 - 19:00
So - Ne:      9:00 - 19:00

 

Staroměstské náměstí 87/8
Mladá Boleslav

Bydlení u nás

Oba naše bytové domy jsou umístěné v centru města, přímo na náměstích, kde to žije. Jsou to historické domy s duší, které jsme zcela zrenovovali. Snažili jsme se zachovat všechny původní prvky a zkombinovali je s moderním vybavením bytů a domu. Lidé bydlí v našich domech dlouhodobě - většina více než 2 roky. Byty jsou obsazované často na doporučení stávajících obyvatel, snažíme se, aby se všem dobře bydlelo:) 

"Dům U písaře" je bytový dům přímo nad kavárnou na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Nabízíme v něm byty k dlouhodobému podnájmu. Pokud byste chtěli bydlet v domě s parádním zázemím naší kavárny mrkněte na http://www.dumupisare.cz

"KUFR" je nově zrekonstruovaný bytový dům ve Staré Boleslavi, ve kterém jsou také byty k dlouhodobému podnájmu. Bydlení v KUFRu má výhodu skvělé dostupnosti Prahy. Více najdete na http://www.vkufru.cz

Dům U písaře

Přímo na Staroměstském náměstí, nad kavárnou, přímo v centru dění!

www.dumupisare.cz

kavárna ...škoda nezajít

Kavárna je přímo v domě. Před domem je každý pátek farmářský trh s pestrou nabídkou čerstvých potravin a květin. V zimě je vystřídají adventní trhy. Na náměstí se konají i různé sportovní a kulturní akce. 

Bydlím v KUFRu

Kufr je krásný historický dům v centru Staré Boleslavi hned vedle původní brány do města

Byty u písaře

V domě U písaře jsou různě velké byty, některé bez vybyvením, jiné plně vybavené. Ve všech bytech je internet a kabelová TV připojeno optikou a také TV anténa.

Byty v kufru

Některé byty v historickém KUFRu jsou loftové, jeden mezonetový. Všichni obyvatelé mají přístup na velkou sdílenou střešní terasu.